
Průtokový ohřívač vody HAKL PL se uvede automaticky do provozu otočením ventilu (kohoutku) teplé vody na baterii. Ohřívač nemá zabudovaný zásobník, vodu zahřívá okamžitě a nepřetržitě, přičemž spotřeba elektrické energie je pouze při puštění teplé vody. Zapnutí ohřevu signalizuje červené světlo na předním krytu.
Svým konstrukčním řešením a rozměry je určen pouze pro jedno odběrové místo, například na kuchyňský dřez, umyvadlo… Montáž je možná pouze na speciální beztlakovou vodovodní baterii HAKL. Široký sortiment baterií dodávaných spolu s příslušenstvím (těsnění, redukce, držák ohřívače…) umožňují jednoduchou, pohodlnou a rychlou instalaci. Průtokový ohřívač je mechanicky chráněn proti přepálení topné spirály a celkové přehřátí topného systému zajišťuje hydraulická ochrana.
Technické parametry:
| Příkon | 5,5 kW |
| Napětí | 230 V |
| Jištění | 125 A |
| Stupeň krytí | IP 24 |
| Max. trvalý tlak vody | 0 bar |
| Typ spínání | hydraulický |
| Tepelná ochrana | ano |
| Signalizace ohřevu | ano |
| Zobrazování teploty vody | ne |
| Rozteč připojovacích vývodů | 30 mm |
| Připojovací závity | 3/8" vnější |
| Mrazuvzdorná pojistka | ne |
| Výrobek obsahuje příp. kabel: | ano |
| Typ připojovacího kabelu | 3C 2,5mm |
| Rozměry výrobku (v x š x h) | 20,2 x 18,6 x 8,2 cm |
| Hmotnost | 0,86 kg |
| Výrobce | HAKL |