
HAKL 3K DL ocení všichni zákazníci, kteří požadují okamžitý a neomezený ohřev teplé vody ve velkém množství bez nutnosti akumulačního (zásobníkového) ohřevu vody. Ohřívač nepřetěžuje elektrickou síť, výkon je rozložen zapojením na třífázový elektrický rozvod. Komfortního způsobu používání ohřívače je dosaženo mikroprocesorem, který udržuje konstantní teplotu výstupní ohřáté vody i při měnícím se průtoku.
Automatické plynulé zvyšování nebo snižování příkonu topných spirál se uplatní nejen při používání dřezové a sprchové baterie, ale také při zimním a letním režimu. Tato automatická změna výkonu ohřevu činí z ohřívače výkonný a úsporný model zároveň. Podsvícený dotykový displej s měřením celkové spotřeby elektrické energie a litrů vody jen podtrhují technickou vyspělost tohoto průtokového ohřívače vody.
Technické parametry:
| Příkon | 12 kW |
| Napětí | 2x 230 V |
| Jištění | 3 x 20 A |
| Stupeň krytí | IP 24 |
| Max. trvalý tlak vody | 6 bar |
| Typ spínání | elektronický |
| Tepelná ochrana | ano |
| Signalizace ohřevu | ano |
| Zobrazování teploty vody | ano |
| Rozteč připojovacích vývodů | 80 mm |
| Připojovací závity | 1/2" vnější |
| Průtok vody při teplotě 40 °C | 2,4-7,2 l/min |
| Průtok vody při teplotě 60 °C | 2,-7,2 l/min |
| Mrazuvzdorná pojistka | ne |
| Typ připojovacího kabelu | 5C 2,5mm |
| Rozměry výrobku (v x š x h) | 40,5 x 26 x 10 cm |
| Hmotnost | 4,7 kg |
| Výrobce | HAKL |