
Průtokový ohřívač vody HAKL MK-1 lze umístit kromě instalace nad/pod umyvadlo a kuchyňský dřez také přímo do sprchového koutu, případně do exteriéru na letní terasu. Elektronická řídicí jednotka umožňuje instalaci i do vodovodního systému s domácí vodárničkou s častým zavzdušňováním a opakovaným vypouštěním vodovodního systému.
Ohřívač lze zapojit i na Vámi zakoupenou baterii, pomocí vodoinstalačních spojek (fitingů). Elektronika zaznamenává pokles napětí v elektrické síti a blikáním kontrolky upozorňuje uživatele o poklesu výkonu ohřevu. Řídící jednotka se dvěma tepelnými pojistkami výrazně prodlužuje životnost topné spirály.
Technické parametry:
| Příkon | 3,5 kW |
| Napětí | 230 V |
| Jištění | 16 A |
| Stupeň krytí | IP 45 |
| Max. trvalý tlak vody | 6 bar |
| Typ spínání | elektronický |
| Tepelná ochrana | ano |
| Signalizace ohřevu | ano |
| Zobrazování teploty vody | ne |
| Rozteč připojovacích vývodů | 30 mm |
| Připojovací závity | 3/8í" vnějš |
| Průtok vody při teplotě 40 °C | 2,1 l/min |
| Průtok vody při teplotě 60 °C | 1,3 l/min |
| Mrazuvzdorná pojistka | ne |
| ne | ano |
| Typ připojovacího kabelu | 3C 1,5mm Flexo |
| Rozměry výrobku (v x š x h) | 19,9 x 20,7 x 8,5 cm |
| Hmotnost | 1,58 kg |
| Výrobce | HAKL |