
Hlavní předností elektrické přímotopné baterii HAKL OB 500 je flexibilní tvarovatelné výtokové ramínko. Tato praktická vlastnost umožňuje přizpůsobení vzdálenosti výtoku vody při mytí nádobí. Tělo baterie vyrobené z nerezavějící oceli spolu s opakovaně restartovatelnou tepelnou pojistkou (při havarijním stavu bez nutnosti rozebrání baterie), dodávají výrobku výraznou odolnost. Uživatelský komfort umocňuje zónový aktivní perlátor, který automaticky uzavírá průchodnost kanálků v závislosti na množství proteklé vody.
Technické parametry:
| Příkon | 3,3 kW |
| Napětí | 230 V |
| Jištění | 16 A |
| Stupeň krytí | IP 24 |
| Max. trvalý tlak vody | 6 bar |
| Typ spínání | hydraulický |
| Tepelná ochrana | ano |
| Signalizace ohřevu | ano |
| Zobrazování teploty vody | ano |
| Rozteč připojovacích vývodů | 1 přívod |
| Připojovací závity | 1/2" vnější |
| Průtok vody při teplotě 40 °C | 1,79 l/min |
| Průtok vody při teplotě 60 °C | 1,09 l/min |
| Mrazuvzdorná pojistka | ne |
| Výrobek obsahuje příp. kabel: | ano |
| Typ připojovacího kabelu | 3C 1,5mm Flexo |
| Rozměry výrobku (v x š x h) | 36,5 x 10 x 6,7cm |
| Hmotnost | 1,28 kg |
| Výrobce | HAKL |